Hlavní obsah
 

Kvůli smrti muže, kterého měl někdo strčit pod metro na Andělu, obvinili dva lidi

Pražští kriminalisté v pátek zadrželi a obvinili dva lidi v souvislosti s pádem muže do kolejiště metra, ke kterému došlo ve čtvrtek ve stanici linky B Anděl. Podrobnosti k vyšetřování kriminalisté nesdělili. Muže, který střet s metrem nepřežil, podle svědků někdo do kolejiště strčil.

 
Kvůli smrti muže, kterého měl někdo strčit pod metro na Andělu, obvinili dva lidi

„V souvislosti s případem jsme zadrželi a obvinili dvě osoby. Vzhledem k jejich věku nebudeme případ dále komentovat,” sdělil Novinkám mluvčí policie Jan Rybanský.

Kriminalisté věk ani pohlaví zadržených neupřesnili. Rovněž není zatím zřejmé, z jakého trestného činu policie dvojici obvinila.

Tragický incident se stal ve čtvrtek kolem 19:30. Záchranáři zhruba 40letému muži nemohli pomoct, protože utrpěl zranění neslučitelná se životem. Metro B bylo kvůli nehodě zastaveno, soupravy nejezdily přes tři hodiny.

Podle několika svědků, se kterými Novinky mluvily, měli muže pod soupravu metra strčit muž se ženou. „Byla tam dvojice, chlap a ženská, ti ho tam strčili. Mělo by to podle mě být vidět na kamerách,“ popsal jeden ze svědků.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků