Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Policie dopadla muže, který chtěl znásilnit dvě ženy na Frýdecko-Místecku

Policistům se podařilo dopadnout muže, který se na Frýdecko-Místecku pokusil v posledních týdnech znásilnit dvě ženy. K činům se přiznal a policie nyní zjišťuje, zda toho nemá na svědomí více. O úspěšném pátrání informoval mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Policie dopadla muže, který chtěl znásilnit dvě ženy na Frýdecko-Místecku

Muž si v prvním případě vyhlédl v jedné malé obci nedaleko Frýdku-Místku mladou ženu, kterou na odlehlém místě povalil na zem a osahával ji na intimních místech. Žena ale začala křičet, násilník se zalekl a utekl.

Pro svůj druhý útok si vybral už samotné město Frýdek-Místek. „Zde koncem července v podvečer poblíž ulice Beskydské doběhl ženu, kterou uchopil za ramena, a stejně jako v prvním případě ji začal osahávat pod oděvem a na genitáliích. Zároveň se snažil vyděšené ženě zakrýt ústa rukou. Ta se však aktivně bránila,“ uvedl Starzyk. Napadená utrpěla lehké poranění na tváři a na končetinách.

Policejní tým se nakonec dostal na stopu pětadvacetiletého muže z Frýdku-Místku. „Pod tíhou důkazů se přiznal. Nyní už je ve vazební věznici, kde se mu může pobyt za mřížemi protáhnout až na několik let,“ doplnil mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků