Hlavní obsah

Po nehodě se k řízení passatu nikdo neměl, druhý den se udal majitel

Policii se přihlásil řidič, který minulý týden havaroval s Volkswagenem Passat na Rakovnicku. Na dotaz Novinek to ve čtvrtek uvedla mluvčí policie Michaela Nováková. V autě tehdy jeli čtyři lidé, nikdo se ale nehlásil k tomu, že seděl za volantem.

Po nehodě se k řízení passatu nikdo neměl, druhý den se udal majitel

Policii navštívil 27letý majitel auta z Kladenska druhý den po nehodě a přiznal se, že volkswagen řídil.

„Po nehodě však zazmatkoval a z místa utekl. Kvůli časové prodlevě nebylo možné vyloučit požití alkoholických nápojů před či během jízdy,“ konstatovala Nováková.

Podle ní bude případ řešit přestupková komise obce, protože muž poškodil telefonní sloup a dopravní nehodu bezprostředně nenahlásil policii.

Nehoda se stala v noci na 20. ledna v obci Srbeč na Rakovnicku. Řidič tam při projíždění zatáčky nepřizpůsobil rychlost auta a sjel do příkopu. Tam urazil sloup, který spadl přes silnici, a zastavil se na polní cestě. Posádka auta tvrdila, že nikdo z nich neřídil a že šofér utekl neznámo kam. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků