Hlavní obsah
 

Po bezdůvodném útoku nožem v tramvaji vyváděl podezřelý v O2 aréně

Pražská policie stále pátrá po muži podezřelém z bezdůvodného útoku na cestujícího v tramvaji v sobotu večer. Kriminalisté zveřejnili záznamy bezpečnostních kamer, které hledaného zachytily po incidentu v metru nebo když dělal problémy ochrance u vstupu do O2 arény.

 
Po bezdůvodném útoku nožem v tramvaji vyváděl podezřelý v O2 aréně

Útočník napadl nožem muže (47) v sobotu večer v Českomoravské ulici v tramvaji u O2 arény. Podle svědků násilník nijak nekomunikoval a útočil bez varování. Napadený muž se sice ubránil, skončil ale se zraněním v nemocnici.

„Útočník po incidentu z tramvaje utekl. V rámci vyšetřování případu kriminalisté zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycený podezřelý,“ sdělila v úterý mluvčí policie Violeta Siřišťová.

Kamery muže zachytily například v metru, ale také při vstupu do O2 arény, kde si lehl před turnikety. Podrobnosti k tomuto incidentu policie neupřesnila.

„Pokud muže na přiložených záběrech poznáváte nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se na linku 158. Rozhodně se ho nesnažte zadržet, protože muže být ozbrojený a nebezpečný,“ dodala mluvčí.

BEZ KOMENTÁŘE: Kriminalisté vyšetřují napadení v pražské tramvaji

Video: Novinky

Policie pracuje vzhledem k záznamům kamer s verzí, že podezřelý byl pod vlivem návykových látek.

Případ kriminalisté vyšetřují jako těžké ublížení na zdraví a poškození cizí věci, za což před soudem hrozí až desetileté vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků