Hlavní obsah
 

Po čtyřměsíčním chlapečkovi pátrali potápěči i dron

Policie pokračuje v pátrání po čtyřměsíčním chlapci, který se v pátek večer ztratil své matce i s kočárkem v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku. Do hledání se zapojili potápěči i dron. Chlapec má světlé vlasy a modré oči. Na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Byl v šedém kočárku s černou spodní částí a hnědou rukojetí.

 
Po čtyřměsíčním chlapečkovi pátrali potápěči i dron

Na místě je poříční oddělení policie, ze vzduchu oblast prohledává dron. V blízkosti parku je soutok Labe a Vltavy. Kromě obou řek místem protéká také Hořínský potok, i jeho břehy policisté prohledávají.

Pátrání na Mělnicku. Na snímku vlevo hledaný Tadeáš

Foto: Novinky/Policie ČR

Podle Hašlové policisté rozšířili oblast, kterou intenzivně propátrávají. Nyní se policisté zaměřují na okolí mostu Josefa Straky přes Labe. "Máme zde i potápěče, v současné chvílí probíhá propátrávání přilehlých vodních ploch a břehů," řekla policejní mluvčí Eva Hašlová.

Vrtulník v sobotu nasazen zřejmě nebude. S pátráním pomáhali i hasiči, kteří ale byli během sobotního odpoledne odvoláni, protože svou část prohledali.

"Do současné chvíle nemáme žádné nové poznatky," řekla ráno Hašlová. Bez nových poznatků byla policie i odpoledne.

Chlapeček podle jeho matky zmizel v pátek odpoledne ze zámeckého parku u Hořína na Mělnicku. Žena se s dítětem vydala do místního lesoparku, kde se i s chlapečkem opalovala. Podle jejích slov na chvíli usnula a když se probudila, kočárek ani dítě tam už nebyly.

V pátek se do pátrací akce zapojily desítky policistů, hasiči, ale i vrtulník s termovizí. Kromě policistů z běžné služby pátrá po chlapci také pořádková jednotka.

Policejní pátrání na Mělnicku

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků