Hlavní obsah

Patnáctiletí cyklisté se srazili na sjezdovce

Otevřené poranění hlavy a poruchy vědomí utrpěl teprve patnáctiletý chlapec, který se v úterý střetl s dalším cyklistou na sjezdovce Svinec v Novém Jičíně. Zraněn byl i další stejně starý mladík.

Patnáctiletí cyklisté se srazili na sjezdovce

Na sjezdovce našli záchranáři dva zraněné patnáctileté chlapce. Zatímco první utrpěl pouze lehčí poranění a sanitka ho převezla na chirurgii v Novém Jičíně, stav druhého byl mnohem vážnější.

„Lékař zjistil poruchu vědomí; chlapec měl otevřené poranění hlavy, zranění horních končetin a krku. Po prvotním zajištění posádka vrtulníku pacienta šetrně přepravila na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě,“ řekl mluvčí záchranné služby Lukáš doplnil Humpl.

Chlapci se srazili kolem páté hodiny odpoledne. „Volající muž záchranářům ohlásil, že byli zraněni tři lidé. K neštěstí ihned vyjely dvě pozemní posádky a vzlétl také vrtulník záchranářů,“ doplnil Humpl.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků