Hlavní obsah
 

Partnerská hádka na Rakovnicku skončila tragicky, žena pobodala svého partnera

Pobodáním partnera vygradovaly v úterý večer v Senomatech na Rakovnicku partnerské neshody. Po hádce pobodala žena svého partnera. Muže transportoval do nemocnice vrtulník, ženu zadrželi policisté.

 
Partnerská hádka na Rakovnicku skončila tragicky, žena pobodala svého partnera

„Krátce po 23. hodině jsme byli přivoláni k incidentu v Senomatech, při kterém devětadvacetiletá žena pobodala po předchozí hádce svého devětatřicetiletého partnera,” řekla Novinkám policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

Na místo vyrazili kromě policistů také záchranáři. Ti přivolali k vážné zraněnému muži vrtulník letecké záchranky z Prahy.

„Zraněný muž byl letecky transportován do střešovické nemocnice v Praze. Ženu rakovničtí policisté na místě zadrželi. V tuto chvíli je případ vyšetřován pro podezření z trestného činu těžkého ublížení na zdraví. Nemůžeme však vyloučit, že se právní kvalifikace případu ještě změní,” doplnila Pučelíková.

K incidentu mezi partnery došlo na samotě na okraji obce. Celou událostí se na místě až do nočních hodin zabývali kriminalisté. Zadrženou ženu odvezli na policejní služebnu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků