Hlavní obsah

Otec bil rodinu a vyhrožoval ženě zabitím

Fyzické násilí a vyhrožování zabitím a zapálením obydlí doprovázelo rodinný život v jednom domě ve Frenštátě pod Radhoštěm. Otec rodiny byl v pátek policisty obviněn z několika trestných činů.

Otec bil rodinu a vyhrožoval ženě zabitím

"Šestatřicetiletý muž je podezřelý z trestného činu násilí proti skupině obyvatelů a proti jednotlivci, trestného činu výtržnictví, trestného činu ublížení na zdraví a trestného činu porušování domovní svobody," uvedl policejní mluvčí Zbyněk Tomšík.

Muž, který už je s manželkou v rozovodovém řízení, vnikl do domu bez jejího vědomí a fyzicky ji napadl. Majitelku domu udeřil květináčem o průměru 30 centimetrů do hlavy, srazil na podlahu a následně jí kopal.

Vše sledovaly čtyři děti. Jedenáctiletý chlapec se dokonce pokusil násilí zabránit, ale sám dostal ránu a skončil na podlaze. Na závěr otec rozbil telefon a ženě řekl, že pokud věc oznámí, tak ji zabije a podpálí dům.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků