Hlavní obsah

Osmnáctiletý mladík v Havířově zemřel po pádu z okna

Moravskoslezští záchranáři zasahovali v pátek večer v Havířově. Osmnáctiletý mladík vypadl z okna osmého patra panelového domu. Pád nepřežil. Případem se zabývá policie.

Osmnáctiletý mladík v Havířově zemřel po pádu z okna

„Případ prošetřují kriminalisté, zabývají se všemi okolnostmi pádu. Nyní vše prověřujeme, vyslýcháme svědky, všechny verze jsou ve hře. Mohlo se jednat o sebevraždu, o nešťastnou náhodu nebo úmyslné zabití,“ řekla v sobotu ráno Právu mluvčí moravskoslezské policie Lenka Sikorová.

Podle mluvčího moravskoslezských záchranářů Lukáše Humpla byl mladík při příjezdu sanitky v bezvědomí a jeho zdravotní stav se stále zhoršoval.

„Zakrátko u něj došlo k selhání dechové činnosti i krevního oběhu. Zasahující lékař u něj zjistil mnohočetná poranění v oblasti hlavy, horních i dolních končetin a další zranění,“ uvedl Humpl.

Další pád osmnáctiletého mladíka řeší policie od čtvrtečního večera i v Ostravě. Podle policejní mluvčí zde mladý muž spadl ze Sýkorova mostu v centru Ostravy.

„Případ také šetříme. Zatím vše vypadá na nešťastnou náhodu,“ uvedla Sikorová. Mladíka sanitka ve vážném stavu převezla do ostravské fakultní nemocnice. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků