Hlavní obsah
Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Opilý mladík vlezl oknem do cizího bytu, prý mu našeptávali mimozemšťané

Další kuriózní případ v těchto dnech řešili pardubičtí policisté. Do bytu manželského páru na pardubickém sídlišti Polabiny vlezl otevřeným oknem 22letý mladík. Když jej majitel nachytal, tvrdil, že jej poslali mimozemšťané.

Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Opilý mladík vlezl oknem do cizího bytu, prý mu našeptávali mimozemšťané

Okolo půl šesté ráno muže vzbudil šramot vycházející z kuchyně. Nejprve se domníval, že jeho žena otevírá okno, aby vyvětrala. Když se však šel přesvědčit, co či kdo ve skutečnosti zvuky vydává, čekalo ho nemalé překvapení. V kuchyni se před ním zjevil neznámý mladík. 

„Údajně tam šel za dvěma vietnamskými děvčaty,“ uvedla Právu policejní mluvčí Markéta Janovská.

„Na dotaz, co tam dělá, odvětil, že se jde obětovat, že ho hlasy z vesmíru poslaly do bytu za dívkami, a tak vlezl oknem dovnitř. Majitel bytu zachoval ledový klid a chladnou hlavu, mladíkovi řekl, že když už je tam, ať se tedy posadí,“ upřesnila Janovská.

Muž zavolal nejprve městskou policii a ta následně příslušníky státní policie. Na místě byla provedena předběžná dechová zkouška, která u mladíka prokázala 2,26 promile alkoholu.

Mladík putoval na protialkoholní záchytnou stanici. Nyní mu hrozí obvinění z trestného činu porušování domovní svobody.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků