Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Opilec zbil těhotnou přítelkyni, nahý se pak pral s policisty

Partnerské neshody musí řešit strážci zákona téměř denně. K jednomu z takových případů musela v těchto dnech vyjíždět hlídka v Brně, do části Štýřice ji zavolala vyděšená matka s tím, že těhotnou dceru mlátí její opilý přítel. Strážcům zákona na uvedené adrese otevřel úplně nahý, evidentně podnapilý třiapadesátiletý muž.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Opilec zbil těhotnou přítelkyni, nahý se pak pral s policisty

Policisty pustil do předsíně, kde uviděli třicetiletou těhotnou ženu, která měla pod okem hematom a nateklý nos po úderu.

„Podezřelý muž odmítal situaci vysvětlit a nereagoval ani na výzvy, aby se oblékl. Začal být agresivní, hlídku z bytu vyhazoval a jednoho z policistů dokonce uchopil za oděv. Policisté byli nuceni použít donucovací prostředky a opilce zpacifikovat. Muž strávil zbytek noci v policejní cele,“ popsala situaci policejní mluvčí Andrea Straková.

Za konfliktem byla přemíra alkoholu, dvojice spolu nejdříve v klidu popíjela, pak ale muž začal svou přítelkyni nejprve slovně a pak i fyzicky napadat kvůli údajné nevěře, kvůli čemuž schytala několik ran pěstí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků