Hlavní obsah

Opilec napadl matku svého dítěte a pak s nemluvnětem upadl

Horké chvilky prožívala v sobotu večer čtyřicetiletá žena z Brna. Její o čtyři roky starší partner ji totiž nejprve napadl a pak ji vyhodil z bytu. Vůbec mu přitom nevadilo, že doma pláče teprve tříměsíční kojenec. Sousedka, která celou událost zahlédla, poté zalarmovala strážníky.

Opilec napadl matku svého dítěte a pak s nemluvnětem upadl

„Vyslaná hlídka tloukla na dveře a důrazně muže vyzývala, aby okamžitě otevřel. Když se však nedočkala žádné reakce, přivolala kolegy ze státní policie a nahlédla do bytu oknem. Strážníci přes sklo spatřili sedícího muže, který se pokoušel vstát a upadl i s dítětem v náručí na zem,“ popsal situaci mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Strážníkům se nakonec podařilo muže po dobrém přesvědčit, aby dveře otevřel a na první pohled nezraněné dítě předal matce. Matka i s nemluvnětem přesto skončila v rukou záchranářů, kteří je pro jistotu odvezli na vyšetření do nemocnice. Opilce si odvezli k výslechu policisté.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků