Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Oběšeného muže v Domažlicích našel jeho bratr, na záchranu už bylo pozdě

Teprve dvacetiletý mladík se v úterý večer oběsil v západočeských Domažlicích. Bezvládně visící tělo u železničního mostu ve směru na Milotov objevil jeho bratr, kterému se sourozence bohužel už nepodařilo zachránit.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Oběšeného muže v Domažlicích našel jeho bratr, na záchranu už bylo pozdě

„Oznamovatel uvedl, že v blízkosti železničního mostu nalezl svého dvacetiletého bratra oběšeného na větvi stromu. Ihned zahájil oživování a na místo přivolal zdravotnickou záchrannou službu,“ informovala ve středu mluvčí policie Dagmar Brožová.

Během cesty do nemocnice zdravotníci zahájili oživování. Nakonec ale museli konstatovat smrt. Policie případ nadále šetří. Co mladého muže k činu vedlo, zůstává stále nejasné.

„Koronerka provedla ohledání těla zemřelého, neshledala stopy cizího zavinění nebo spoluúčasti druhé osoby na smrti zemřelého. Ke zjištění faktické příčiny smrti domažličtí kriminalisté nařídili soudní pitvu,“ dodala Brožová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků