Hlavní obsah

Obědy pro seniory v Praze rozvážel opilý řidič. Autem naboural do domu

Opilý řidič, který rozvážel obědy seniorům, narazil v pátek v poledne do domu v Praze. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Jeho zaměstnavatel mu dal okamžitou výpověď.

Obědy pro seniory v Praze rozvážel opilý řidič. Autem naboural do domu

Jednašedesátiletý šofér havaroval kolem poledne v ulici Beščákova v pražských Ďáblicích. „Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, která byla pozitivní. Muž nadýchal přes dvě promile alkoholu,“ řekla Novinkám mluvčí policie Violeta Siřišťová.

Řidič pracoval pro Gerontologické centrum Prahy 8, které se stará o seniory a rozváží také obědy. „Mohu potvrdit, že muž měl nehodu během své pracovní doby, kdy rozvážel obědy. Dostal okamžitou výpověď a budeme po něm požadovat náhradu škody,“ sdělil Novinkám Martin Šálek, mluvčí Městské části Prahy 8, která je zřizovatelem centra.

Podle něj řidič nebyl zraněn a škoda zatím vyčíslena nebyla. Gerontologické centrum na jeho pozici bude hledat náhradu. Podle mluvčího pracovníci centra procházejí namátkovou kontrolou na alkohol.

Policie řidiče podezřívá z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků