Hlavní obsah
Foto: Milan Haluška

Neznámý násilník přepadává ženy v černošickém lese

Neznámý zvrhlík přepadává ženy v Černošicích u Prahy. Od září letošního roku znásilnil už čtyři ženy a dívky, které si zkracovaly cestu z vlakového nádraží lesem. Poslední případ se stal v pondělí odpoledne.

Foto: Milan Haluška
Neznámý násilník přepadává ženy v černošickém lese

"Neznámý muž přepadl své oběti na začátku lesa, když šly z nádraží směrem na obec Vráž. První tři přepadení se stala o víkendech, naposledy pachatel zaútočil v pondělí kolem půl čtvrté odpoledne," informovala Novinky mluvčí středočeské policie Soňa Budská.

Podle výpovědi žen je násilník nechal předejít a poté zezadu zaútočil. Včera se však rozběhl proti dívce, napadl ji ze strany a srazil k zemi, sdělila dál Budská.

Ženy pachatele popsaly jako čistě upraveného třicátníka, vyšší postavy a s tmavými, krátce ostříhanými vlasy. Nemá viditelná znamínka nebo jizvy a nenosí naušnice ani prsteny. Oběti si také všimly, že nosí černý batoh. S největší pravděpodobností hovoří rusky, ukrajinsky nebo slovensky.

Agresivita pachatele může stoupat

Policie apeluje na ženy a dívky, aby se zbytečně nevystavovaly riziku přepadení. Jakékoliv informace o možném pachateli mohou občané nahlásit na linku 158 nebo telefonním čísle 794 882 102. "Agresivita pachatele může stoupat," varovala na závěr Budská.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků