Hlavní obsah

Náraz rozlomil motorku, řidič skončil na zaparkovaném autě

Rozlomenou motorkou skončila vážná nehoda ve Zlíně-Vršavě. Řidič osobního auta tam nedal při odbočování vlevo přednost motorkáři a srazil ho. Motorkáře náraz odhodil na zaparkované auto, s těžkými zraněními bojuje v nemocnici o život. Policisté později zjistili, že k řízení motocyklu neměl oprávnění.

Náraz rozlomil motorku, řidič skončil na zaparkovaném autě

Devětačtyřicetiletý řidič citroënu jel v neděli večer ve směru od Fryštáku na Zlín, když začal odbočovat vlevo k čerpací stanici. Na křižovatce však nedal přednost přijíždějícímu 22letému motorkáři a srazil ho.

„Mladého motorkáře auto srazilo tak nešťastně, že utrpěl velmi těžká zranění. Motorka se rozlomila na dvě části a tělo náraz odhodil na auto zaparkované poblíž cesty. Letící kus motorky pak rozbil skleněnou výplň budovy autosalonu,“ popsala následky nehody policejní mluvčí Jana Macalíková.

Motorka byla po nehodě na dvě části

Foto: Novinky

Zraněnému motorkáři poskytovali první pomoc svědkové nehody až do příjezdu záchranné služby, která ho posléze převezla do Baťovy nemocnice, řidič auta zraněn nebyl, utrpěl jen šok. Dechová zkouška u něj byla negativní.

Motorka skončila ve výloze autosalónu

Foto: Policie ČR

„Z dosavadního vyšetřování průběhu nehody vyplývá, že viníkem této tragédie je řidič osobního auta. Nicméně policisté také zjistili, že motorkář nemá příslušné řidičské oprávnění a jeho stroj nemá platnou technickou prohlídku,“ konstatovala mluvčí policie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků