Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Na Třebíčsku se srazil vlak s autem, řidiče převezli do traumacentra

Mezi Náměští nad Oslavou a Kralicemi nad Oslavou na Třebíčsku se ve čtvrtek před polednem střetl osobní vlak s osobním autem. Jeho řidič byl se středně těžkým zraněním převezen do brněnského traumacentra.

Ilustrační foto. Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Na Třebíčsku se srazil vlak s autem, řidiče převezli do traumacentra

Provoz na železnici byl kvůli nehodě na déle než dvě hodiny zastavený, obnovit se ho podařilo po 14:00, vyplývá z údajů na webu Českých drah.

Podle mluvčího Drážní inspekce Martina Drápala se nehoda stala v 11:39 na přejezdu bez závor chráněném světly. Osobní vlak podle něho mířil z Brna do Náměště nad Oslavou. Cestovalo v něm 20 lidí. Nikdo z nich se nezranil, uvedla mluvčí hasičů Petra Musilová.

„Původně to bylo hlášeno bez zranění, nakonec si řidič vozidla stěžoval na bolest ramen, takže jsme na místo zvali i zdravotní záchrannou službu,“ řekla mluvčí policie Dana Čírtková. Okolnosti nehody policie zjišťuje.

„Na místo události byla vyslána lékařská výjezdová skupina z Náměště nad Oslavou, která řidiče osobního auta se středně těžkým zraněním transportovala do brněnského traumacentra,“ uvedl Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků