Hlavní obsah

Na Slapech v autokempu Skalice opět hořelo

Již poněkolikáté museli vyjíždět hasiči do autokempu Skalice u slapské přehrady. Tentokrát přijali operátoři tísňové linky hlášení o ohni v úterý časně ráno. Na místě hořely čtyři chatky a unimobuňka.

Na Slapech v autokempu Skalice opět hořelo

S plameny bojovalo pět jednotek hasičů. Likvidace požáru a jeho skrytých ohnisek jim zabrala více než dvě hodiny. Uchránit se jim podařilo přilehlou budovu se sociálním zařízením.

„Příčina požáru je předmětem vyšetřování, stejně tak výše vzniklé škody. Ta bude odhadnuta až po dohodě s majitelem,“ sdělil na místě vyšetřovatel hasičů s tím, že na místo zamíří znovu dopoledne. Objasnit příčinu požáru by měl pomoci i speciálně vycvičený policejní pes na vyhledávání akcelerantů hoření.

Podle informací Novinek se jedná již o čtvrtý požár objektu stejného majitele. V posledním případě hořel stejnému muži dům. Ještě předtím hořel ve stejném autokempu kiosek. Proč hořelo v kempu, určí až policejní vyšetřování.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků