Hlavní obsah
Socha vinaře se stala námětem jedné z vystavených fotografií. Foto: Ján Vošček

Muž vykrvácel při sadomasochistických hrátkách

V Brně zemřel v uplynulých dnech při sexuálních hrátkách třicetiletý muž. Podle policie se při sadomasochistickém styku s pětačtyřicetiletou ženou nechal bodnout dvakrát do stehna. "Rány však byly natolik vážné, že zraněný na místě vykrvácel," řekl v úterý mluvčí policie Zdeněk Lubas.

Socha vinaře se stala námětem jedné z vystavených fotografií. Foto: Ján Vošček
Muž vykrvácel při sadomasochistických hrátkách

Ke zraněnému přivolali sanitku přátelé. Do příjezdu lékaře na místo činu byl ale muž mrtvý. Jeho partnerka skončila ve vězení. Za ublížení na zdraví s následkem smrti jí hrozí odnětí svobody až na osm let.

Zábava bezdomovců

"Vše se odehrálo v chatě v brněnské lokalitě Palackého vrch, kterou s tichým souhlasem jeho majitele obývali bezdomovci. Kromě páru byli v kritický okamžik v chatě ještě další dva muži, kteří měli v krvi jeden 3 a druhý 3,7 promile alkoholu. Žena, která se oddávala sexu s 30letým mužem, měla v krvi dva a půl promile. Je pravděpodobné, že i postižený muž byl opilý, ale to nám ukáže až výsledek rozboru jeho krve," sdělil Lubas.

"To nebylo poprvé, co s ní chtěl sex v tomto stylu. Vždycky však používal kožený opasek k bití, jinak nic drastického. Tentokrát se chtěl asi nechat pořezat nebo bodnout, ale kdo mohl vědět, že mu při tom Zuzana propíchne velkou cévu a nic ho už nezachrání. Ona navíc po tom, co začal silně krvácet, odešla, aniž by mu pomohla," vypověděli na policii zbývající bezdomovci, kteří si jen útržkovitě vzpomínali na tragický večer.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků