Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Muž v Pardubicích vystrčil ženu z okna hotelu, pád nepřežila

Pardubičtí kriminalisté obvinili z trestného činu těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti 45letého muže z Rumunska. Podle nich vystrčil z okna hotelu v šestém patře ženu, která pád nepřežila.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Muž v Pardubicích vystrčil ženu z okna hotelu, pád nepřežila

Incident se odehrál v sobotu v hotelu Harmony v Pardubicích. Dvojice se před činem pravděpodobně pohádala, načež muž podle policie strčil do 45leté Slovenky a ta spadla z okna.

Detektivové hledají svědky, kteří hádku slyšeli, aby se přihlásili na linku 158. „Jejich svědecké výpovědi mohou být pro trestní řízení velice důležité. Případným svědkům poskytnou anonymitu, neboť z předchozího prověřování je patrné, že někteří lidé mají strach k jakýmkoli konfliktům s cizinci vypovídat,“ uvedla mluvčí policie Eva Maturová.

Pachateli hrozí pobyt za mřížemi v délce od osmi do šestnácti let. Policisté pro něj žádají vazbu. Další informace odmítli prozatím sdělit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků