Hlavní obsah

Muž v Mladé Boleslavi pobodal členy rodiny, poté skočil z okna a zemřel

V bytě dvanáctipodlažního domu v ulici Václava Klementa v Mladé Boleslavi ve čtvrtek ráno muž pobodal členy své rodiny, poté se pokusil zapálit byt a vyskočil z okna v sedmém patře. Na místo byly vyslány dva záchranářské vrtulníky. Muž po pádu zemřel.

Muž v Mladé Boleslavi pobodal členy rodiny, poté skočil z okna a zemřel

"Útočníkem byl potomek rodiny. Pobodaní lidé jsou všichni staršího věku, zhruba od 50 let výše. Vyšetřování převzali krajští policisté,“ řekl mluvčí policie David Schön.

Útočník po incidentu v bytě v sedmém patře vyskočil z okna. Záchranáři se jej ještě pokusili oživit, ale marně. Muž na mnohočetná těžká zranění zemřel.

V koupelně také hořely ručníky, které ale stačili lidé uhasit před příjezdem hasičů.

Policie okolí incidentu uzavřela

Foto: Radek Plavecký, Právo

"Muž a dvě ženy utrpěli mnohočetné bodné rány v oblasti hrudníku a břicha a jejich stav byl vážný. Muže transportoval vrtulník do pražské nemocnice, ženu do Liberce. Druhou ženu převezla sanitka do nemocnice v Mladé Boleslavi," řekla mluvčí záchranářů Tereza Janečková.

Podle informací Práva útokem vyvrcholily neshody a hádky v rodině. Případ nijak nesouvisí s amnestií. Policie událost dál vyšetřuje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků