Hlavní obsah
 

Muž s tetováním ACAB přepadl v Liberci hernu a zbil obsluhu

Liberecká policie pátrá po muži, který podle ní přepadl minulý týden hernu, napadl obsluhující ženu a sebral desítky tisíc korun. Podezřelý se nijak nemaskoval a jeho totožnost vyšetřovatelé znají, dopadnout ho se však zatím nepodařilo.

 
Muž s tetováním ACAB přepadl v Liberci hernu a zbil obsluhu

K loupeži došlo za bílého dne, ve středu 12. září kolem půl šesté odpoledne. Muže zachytily před kasinem i uvnitř podniku kamery. Díky tomu už policisté znají jeho totožnost, podle nich se jedná o 33letého Michala Mitysku.

„Poté, co ženu fyzicky napadl, odcizil několik desítek tisíc korun a utekl. Na svědomí má zřejmě i další loupeže v hernách nebo kasinech na území města Liberce,“ uvedl mluvčí liberecké policie Vojtěch Robovský.

Podezřelý z loupeže

Foto: Policie ČR

Mityska je holohlavý a má nápadná tetování na břiše, rukou i nohou. Na pravé ruce má hvězdy a logo FC Slovan Liberec. Vzadu na krku kříž a na pravé paži nápis "ACAB" (zkratka za anglické All Cops Are Bastards, tedy Všichni policajti jsou parchanti). Viditelné tetování má i na lýtku levé a pravé nohy.

„V případě, že muže někdo pozná, nebo ví, kde se pohybuje, ať neprodleně kontaktuje policisty,“ vyzval policejní mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků