Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Martin Žemlička, Novinky

Muž našel na Chebsku mrtvého psa, byl podle něj brutálně utýrán

Zřejmě utýraného psa našel ve čtvrtek muž u rybníka v Aši na Chebsku. Na sociální síti následně zveřejnil fotografie s tím, aby byl rychle dopaden pachatel. Případem se zabývá policie.

Ilustrační foto Foto: Martin Žemlička, Novinky
Muž našel na Chebsku mrtvého psa, byl podle něj brutálně utýrán

„Nalezl jsem tohoto brutálně zabitého psa v rybníku pod skládkou mezi Mokřinami a Vernéřovem. Jedná se o trestný čin týrání zvířat,“ uvedl muž na Facebooku. Podle nálezce k činu muselo dojít mezi pondělkem a středou.

AŠÁCI PROSIM O POZORNOST!! Ve čtvrtek 26.4 jsem nalezl tohoto brutálně zabitého psa v rybníku pod skládkou mezi...

Zveřejnil(a) Martin Štěpánek dne 27. duben 2018

Policii byl případ oznámený ve čtvrtek. „Případ prověřujeme, zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu týrání zvířat. Zabývají se tím kriminalisté z Chebu. Více informací ale v tuto chvíli zatím nemáme,“ řekl Novinkám mluvčí policie Michal Žáček.

Muž si od zveřejnění fotografií slibuje rychlé dopadení pachatele. Veřejnost žádá, aby své podněty předala přímo státní policii.

Nedávno veřejnost pobouřilo týrání psa v Prachaticích, při kterém se mladý muž natáčel. Případ už má na stole soud, který si vyžádal další znalecké posudky. [celá zpráva] Týrání psa řeší také policisté v Děčíně, kde muž týral křížence labradorského retrívra. Policie jej už obvinila. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků