Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Muž lákal děti na koně, ve stájích je pak znásilňoval. Dostal 8,5 roku

Děsivý zážitek má za sebou vícero dětí, které se dostaly do spárů Radka Kudličky. Brněnský krajský soud muže poslal na 8,5 roku za mříže za znásilnění, sexuální nátlak a zneužití dítěte k výrobě pornografie. Právu to potvrdila mluvčí soudu Eva Angyalossy.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Muž lákal děti na koně, ve stájích je pak znásilňoval. Dostal 8,5 roku

Muž středního věku podle vyšetřovatelů lákal děti na projížďky na koni, když k tomu pak byla vhodná chvíle, své oběti zatáhl do stájí a tam je zneužil. Rodiče mu podle televize Nova, která o případu informovala, důvěřovali a nikdo je před mužem nevaroval.

Takto trýznil zejména velmi malé děti, většina jeho obětí byla v batolecím věku. Muži se dlouho dařilo jednání ututlat, činů se dopouštěl mezi lety 2010 až 2016.

Podle obžaloby zneužil bezbrannosti takto malých dětí, obnažoval je, znásilňoval, a ještě je u toho natáčel. Právě videozáznamy a fotografie nakonec zvrhlíka z jeho jednání usvědčily.

I přes zajištěné záznamy se nakonec vyšetřovatelům nepodařilo zjistit totožnost všech obětí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků