Hlavní obsah
Tragická nehoda na Trutnovsku si vyžádala život motocyklisty. Foto: Policie ČR

Motorkář nepřežil srážku s osobním autem na Trutnovsku

Dvě vážné nehody motorkářů vyšetřují od nedělního poledne dopravní policisté na Nymbursku a na Trutnovsku. U obou nehod musely zasahovat záchranářské vrtulníky, v jednom případě přišel motorkář o život.

Tragická nehoda na Trutnovsku si vyžádala život motocyklisty. Foto: Policie ČR
Motorkář nepřežil srážku s osobním autem na Trutnovsku

Slunečné počasí v neděli lákalo k vyjížďkám na motocyklech. První vážné nehody na sebe bohužel nenechaly dlouho čekat.

K vážné nehodě došlo odpoledne u obce Kocbeře na Trutnovsku. Osobní vůz se střetl s motocyklem a silnice musela být po nehodě uzavřena.

„Bohužel i přes veškerou snahu všech záchranných složek si nehoda vyžádala život motorkáře. Další osoba utrpěla zranění, se kterými byla transportována do královéhradecké nemocnice,” sdělila královéhradecká policejní mluvčí Ivana Ježková.

Tragická nehoda si vyžádala život motocyklisty na Trutnovsku.

Foto: Policie ČR

Po 14. hodině vyjížděli středočeští záchranáři a policisté k obci Semice na Nymbursku. Na silnici č. 272, mezi Lysou nad Labem a Starým Vestcem, vyjel motorkář do pole. „Motorkář utrpěl těžké zranění a na místo pro něj letěl vrtulník,” řekla Novinkám středočeská policejní mluvčí Michaela Richterová. Silnici museli policisté kvůli přistání vrtulníku uzavřít.

Tragická nehoda motocyklisty na Trutnovsku

Foto: Policie ČR

„Pacient utrpěl vážná mnohačetná poranění, včetně poranění páteře. Záchranáři mu poskytli intenzivní lékařskou péči, zajistili mu dýchací cesty a letecky jej přepravili do střešovické nemocnice,” sdělila mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků