Hlavní obsah

Motorkář na skútru narazil do policejního vozu, nechtěl zastavit

Motorka se dvěma pasažéry se srazila ve středu před jedenáctou hodinou v Praze 3 s policejním vozem. Stalo se tak ve chvíli, kdy chtěla policejní hlídka motorkáře zastavit. Zraněn byl třicetiletý řidič motorky a jeho spolujezdkyně. Oba skončili v nemocnici na Vinohradech.

Motorkář na skútru narazil do policejního vozu, nechtěl zastavit

Vše se odehrálo před jedenáctou hodinou dopoledne v Koněvově ulici v Praze 3. „Hlídka policie ve voze chtěla zastavit motorkáře na skútru, který jel bez přilby. Ten na výzvy k zastavení nereagoval a následně narazil do policejního vozu,“ popsal událost mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Záchranáři na místě ošetřili řidiče motorky i jeho spolujezdkyni. Třicetiletý řidič utrpěl poranění hrudníku a končetin, šestadvacetiletá žena si poranila páteř, končetiny a měla podezření na otřes mozku,“ řekla mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová s tím, že je záchranáři převezli do nemocnice na Vinohradech.

Policisté zjistili, že muž má zákaz řízení. „Podle vyšetřování je viníkem nehody právě řidič, který nezvládl řízení motorky,“ doplnil Hulan.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků