Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Sedmnáctiletý zájemce o motorku na Přerovsku zmizel se strojem během zkušební jízdy

Nepříjemné starosti čekaly prodejce motorky Ducati Monster, který se na Přerovsku sešel se 17letým zájemcem o koupi. Mladík si stroj půjčil, aby ho vyzkoušel, ale ze zkušební jízdy se nevrátil. Majitel na něj pak náhodou narazil o den později.

Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Sedmnáctiletý zájemce o motorku na Přerovsku zmizel se strojem během zkušební jízdy

Sedmnáctiletý zájemce se přišel po předchozí domluvě po e-mailu na motorku podívat v pondělí do obce Křtomil. Majitel mu ji půjčil s tím, že mladý muž na místě nechá svůj batoh. Jenže motorkář se z jízdy nevrátil a majiteli nezbylo nic jiného než zavolat policii.

„Navíc zjistil, že v batohu nic není a je prázdný. Po zjištění dalších informací bylo po motorce značky Ducati Monster v hodnotě 166 000 Kč a jeho řidiči vyhlášeno pátrání,“ uvedla mluvčí policie Miluše Zajícová.

Majitel měl štěstí. Když jel druhý den do práce, spatřil mladíka i s motorkou v obci Dřevohostice. Informoval policii a mladík byl zadržen. Policisté pak zjistili, že jde o svěřence výchovného ústavu, který měl sice namířeno domů, ale tam nedojel.

„Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro trestný čin krádeže,“ konstatovala Zajícová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků