Hlavní obsah
Místo, kde byl zavražděn teprve 21letý mladík Foto: Jaroslav Švehla, Právo

Mladík ubodal vrstevníka na hřbitově kvůli pár stovkám

Policisté obvinili 19letého mladíka z vraždy jeho o dva roky staršího známého. K tragédii došlo v úterý na hřbitově v Doksech na Českolipsku po hádce o nesplacený dluh v řádech stokorun. Útočník se již policistům přiznal.

Místo, kde byl zavražděn teprve 21letý mladík Foto: Jaroslav Švehla, Právo
Mladík ubodal vrstevníka na hřbitově kvůli pár stovkám

Tělo pobodaného mladíka nedaleko vstupu na hřbitov našla náhodná svědkyně. Přivolaní záchranáři mu už nedokázali pomoci a mladík na následky zranění zemřel.

„Obviněný mladík je zatím v policejní cele a policejní komisař podá dnešního dne (ve středu, pozn. red.) na Krajské státní zastupitelství, pobočku v Liberci návrh, aby bylo jeho vyšetřování vedeno vazebně. Za zločin vraždy mu hrozí až osmnáctiletý trest odnětí svobody,“ uvedla mluvčí policie v Libereckém kraji Vlasta Suchánková.

„Kriminalisté zajišťovali stopy, důkazy a prováděli fotodokumentaci. Rovněž zjišťovali okolnosti události a zajišťovali svědky. Na místě rovněž zajistili vražednou zbraň,“ popsala mluvčí s tím, že v osudný moment bylo na místě činu více osob.

Na Českolipsku je to již třetí případ vraždy od začátku roku. Všechny se kriminalistům podařilo objasnit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků