Hlavní obsah

Mladík se pokusil znásilnit známou, pak se chtěl zastřelit

V sobotu brzy ráno se na Příbramsku pokusil teprve devatenáctiletý mladík znásilnit o rok mladší ženu, svou bývalou známou ze základní školy. To se mu nepodařilo a když na místo přijeli policisté, našli muže s pistolí u hlavy. Mladík nakonec bez zranění skončil v léčebně.

Mladík se pokusil znásilnit známou, pak se chtěl zastřelit

Muž potkal svou známou ze školy v Junior klubu. Když se dívka rozhodla odejít domů, nabídl se jí s dalším kamarádem, že ji doprovodí. Devatenáctiletý mladík však ženu cestou napadl a za oděv ji strhl na kolena.

"Pak jí do očí nastříkal slzný plyn a požadoval po ní orální sex. Dívka se začala bránit," řekla mluvčí příbramské policie Monika Schindlová. Druhý mladík fyzicky nezasáhl, pouze agresivního muže vyzval, aby toho nechal. "Kamarád dotyčného okřikl, aby toho nechal," doplnila mluvčí.

Dívce se podařilo z mobilního telefonu zavolat svému příteli, ten vše oznámil na policii. "Policisté při příjezdu na místo spatřili podezřelého, který šel po chodníku a mířil si na hlavu pistolí. Hlídka mu plynovou pistoli odebrala a převezla do léčebny v Dobřanech," zakončila Schindlová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků