Hlavní obsah
Nehoda se stala mezi obcemi Lipová a Holubice. Foto: Policie ČR

Mladík převrátil superb na střechu, škoda je bezmála milion

Notnou dávku štěstí měl při nehodě Škody Superb na Prostějovsku její osmnáctiletý řidič. Podle policie nezvládl řízení, vjel do příkopu a odtud se odrazil zpátky na silnici, kde auto skončilo na střeše. Okolnosti nehody, při které vznikla škoda za 900 tisíc korun, policie vyšetřuje.

Nehoda se stala mezi obcemi Lipová a Holubice. Foto: Policie ČR
Mladík převrátil superb na střechu, škoda je bezmála milion

Nehoda se stala v úterý na silnici mezi obcemi Holubice a Lipová. „Osmnáctiletý řidič zřejmě vlivem nepřizpůsobení rychlosti jízdy stavu a povaze vozovky nezvládl řízení a s vozidlem vyjel vpravo mimo komunikaci,“ sdělil ve středu mluvčí policie František Kořínek.

Zraněný řidič skončil v nemocnici

Foto: Policie ČR

Auto vrazilo do příkopu a pak se převrátilo zpátky na silnici, kde zůstalo na střeše. „Řidič při dopravní nehodě utrpěl zranění, se kterým byl převezen do nemocnice. Ke zranění dalších osob nedošlo,“ upřesnil Kořínek s tím, že vyšetřovatelé odhadli škodu vzniklou při nehodě na nejméně 900 000 korun.

„Alkohol i jiné návykové látky policisté u řidiče vyloučili na místě. Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření,“ dodal mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků