Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Policie ČR

Mladík měl po silvestrovské party na Kroměřížsku ubodat otce, pak se pokusil zabít

Devětačtyřicetiletého otce zavraždil podle policie jeho 21letý syn po silvestrovských oslavách na Kroměřížsku. Pak se pokusil o sebevraždu, ale záchranáři jej zachránili. Ve středu byl obviněn z vraždy.

Ilustrační foto Foto: Policie ČR
Mladík měl po silvestrovské party na Kroměřížsku ubodat otce, pak se pokusil zabít

Mladý muž se vrátil na Nový rok kolem třetí hodiny ráno ze silvestrovské oslavy do obce na Holešovsku. Byl opilý a podle policie se s otcem pohádal.

„Poté vzal mladík kuchyňský nůž, se kterým na svého devětačtyřicetiletého otce zaútočil a několikrát ho bodl,“ uvedla mluvčí policie Lenka Javorková.

Následně odešel na zahradu, kde se nožem bodl do hrudníku. Přivoláni záchranáři otce již nemohli zachránit, poskytli však první pomoc mladíkovi, kterého převezli do nemocnice.

Výslech byl kriminalistům umožněn teprve ve středu, kdy byl také obviněn z vraždy. Soudce muže nevzal do vazby a rozhodl o dohledu probačního úředníka. Ve vězení může strávit až 18 let. Mladík zůstane vzhledem ke svému těžkému zdravotnímu stavu ještě několik dní v nemocnici.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků