Hlavní obsah

Mladíci zbili muže v centru Prahy do bezvědomí. Pak mu sebrali mobil

Do bezvědomí upadl minulý týden muž po střetu s trojicí mladíků v centru Prahy. Bitku zachytila kamera na ulici. Mladíky, kteří napadenému následně sebrali doklady i mobilní telefon, policisté dopadli v tramvaji.

Mladíci zbili muže v centru Prahy do bezvědomí. Pak mu sebrali mobil

Tísňová linka policie přijala ve středu kolem půl desáté večer oznámení, že na ulici Na Moráni leží zakrvácený člověk. Policisté, kteří přijeli na místo, mu ošetřili zranění a dozvěděli se, že byl napaden.

Muž popsal útočníky a dodal, že mu zmizely doklady, mobil a další věci, které v rozrušení nedokázal upřesnit.

Po útočnících začaly pátrat hlídky v ulicích. Trojice si policisté všimli v tramvaji číslo 94 jedoucí od místa události.

„Během několik okamžiků byla trojice mladíků zadržena přímo v tramvaji, bez použití donucovacích prostředků. Na zemi pod sedačkami pak policisté nalezli i některé z osobních věcí napadeného. Ty mu jednadvacetiletí podezřelí vzali v průběhu rvačky i poté, kdy po úderu upadl do bezvědomí,“ uvedl mluvčí policie Jan Rybanský.

Škodu policie vyčíslila na 40 tisíc korun. Mladíkům hrozí za loupež až deset let vězení. Motiv napadení kriminalisté vyšetřují.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků