Hlavní obsah

Mercedes ve velké rychlosti přerazil strom a skončil na střeše, dva mrtví

Dvaatřicetiletý řidič a jeho dvacetiletý spolujezdec zahynuli v neděli o půl druhé v noci při havárii mercedesu mezi Zbyslavicemi a Kyjovicemi na Novojičínsku. Auto ve vysoké rychlosti vyjelo mimo silnici, narazilo do stromu a převrátilo se na střechu.

Mercedes ve velké rychlosti přerazil strom a skončil na střeše, dva mrtví

Patnáctiletá dívka, která s nimi jela, byla převezena do ostravské fakultní nemocnice s těžkým zraněním. Poslední člen posádky, 18letý mladík, vyvázl s lehkým zraněním.

„Podle předběžného vyšetřování řidič Mercedesu CLS 320 CDI v důsledku nepřiměřené rychlosti ztratil kontrolu nad vozidlem a vyjel při projíždění mírné levotočivé zatáčky mimo silnici do příkopu. Tam auto přerazilo strom, otočilo se o 180 stupňů a dopadlo na střechu.

Při havárii na místě zemřel řidič a jeho spolujezdec,“ uvedla mluvčí novojičínské policie Miroslava Šálková Michálková. Tachometr se podle ní zasekl po havárii na rychlosti 120 km/hod.

Škoda na automobilu je předběžně vyčíslena na půl miliónu korun. Nařízená pitva by měla ukázat, jestli šofér před jízdou nepil alkohol.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků