Hlavní obsah
 

Manžel Bartošové ukázal její poslední vzkaz synovi

Manžel zpěvačky Ivety Bartošové (48) Josef Rychtář v úterý večer ukázal novinářům vzkaz, který měla zpěvačka napsat svému synovi Arturovi před tím, než před polednem spáchala sebevraždu. Bartošová svého syna ujišťuje o své lásce a o tom, že její majetek patří jemu.

 
Manžel Bartošové ukázal její poslední vzkaz synovi

„Jsi dospělý a neztratíš se. Odpusť mi, já už nemám sílu jít dál,” stojí ve vzkazu. „Dům je tvůj a peníze, které mi zbyly, taky,” píše dále Bartošová synovi, který letos oslaví 18. narozeniny a jehož otcem je skladatel Ladislav Štaidl.

Josef Rychtář ukazuje vzkaz, který měla Iveta Bartošová napsat synovi Arturovi.

Foto: Michaela Feuereislová

Na vzkazu je datum 25. 4. 2014, tedy pátek. Pokud by skutečně Bartošová psala svůj vzkaz ten den, znamenalo by to, že svůj čin plánovala minimálně čtyři dny. Spáchala jej v den Rychtářových narozenin.

Detail vzkazu, který měla Iveta Bartošová napsat synovi Arturovi.

Foto: Michaela Feuereislová

Bartošová zemřela v úterý kolem půl dvanácté, když skočila pod vlak. Její tělo našli na železniční trati u Uhříněvsi, kde zpěvačka s Rychtářem žila.

Údajně existuje i druhý vzkaz

Podle informací zpravodaje Novinek má údajně existovat i druhý dopis s textem pro Rychtáře. Policie ho chtěla zdokumentovat, což se manželovi zpěvačky nelíbilo a se strážci zákona se dohadoval.

Iveta Bartošová zemřela na železniční trati u Uhříněvsi

Video: Novinky

„Nejdříve byl uplakaný, ale pak se uklidnil a měl prohlášení k médiím. Cituje stále něco o Macurovi (ctitel Ivety Bartošové) a pořád se obhajuje,“ popisují svědci Rychtářovu neplánovanou tiskovou konferenci v Uhříněvsi.

Místo, kde Ivetu Bartošovou vlak srazil, policisté uzavřeli, podle zpravodaje Novinek se neštěstí stalo v místě, kam měli lidé vstup zakázaný.

Policie uzavřela okolí domu Ivety Bartošové

Video: Novinky

Mluvčí záchranné služby Jiřina Ernestová uvedla, že ženě, kterou zdravotníci na místě našli, bylo 48 let.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků