Hlavní obsah
 

Zemřela zpěvačka Iveta Bartošová, skočila pod vlak

Zpěvačka Iveta Bartošová spáchala v úterý dopoledne s největší pravděpodobností sebevraždu, když skočila pod vlak, následkům zranění na místě podlehla. Novinkám smrt zpěvačky potvrdil zdroj z kriminální policie. Mluvčí záchranné služby Jiřina Ernestová uvedla, že jde o 48letou ženu.

 
Zemřela zpěvačka Iveta Bartošová, skočila pod vlak

„Byla sražena 48letá žena, která utrpěla zranění neslučitelná se životem,” řekla Novinkám mluvčí záchranné služby Jiřina Ernestová. Bartošové bylo právě 48 let.

Iveta Bartošová zemřela na železniční trati u Uhříněvsi

Video: Novinky

Tragická událost se odehrála kolem 11.30 na trati mezi Uhříněvsí a Kolovraty. V Uhříněvsi zpěvačka žila se svým manželem Josefem Rychtářem v ulici U Starého mlýna.

Policie uzavřela okolí domu Ivety Bartošové

Video: Novinky

„Střet byl natolik fatální, že přivolaný lékař už mohl konstatovat pouze smrt. Podle prvotního ohledání vyplynulo, že jde o ženu ve věku 40-50 let. Žena u sebe neměla žádné doklady totožnosti, vzhledem k tomu kriminalisté provádí rozsáhlé vyšetřování. Nyní budeme čekat na potvrzení totožnosti testy DNA,“ řekla na místě novinářům mluvčí policie Andrea Zoulová a doplnila, že jediným svědkem je strojvedoucí, který uvedl, že žena spáchala sebevraždu.

Policejní mluvčí ke smrti Ivety Bartošové

Video: Novinky

Podle reportéra Novinek, který je na místě, srazil zpěvačku vlak v kolejišti na místě, kam mají lidé vstup zakázán. Ve dvouposchoďovém vlaku cestovaly děti z výletu. Policisté celou oblast uzavřeli. Nikdo z vlaku nesměl vystoupit.

Hasiči a policisté na místě tragické události

Foto: Novinky

Iveta Bartošová se narodila 8. dubna 1966. Několikrát zvítězila v anketách popularity Zlatý slavík i Týtý. Zlatého slavíka získala poprvé ve svých dvaceti letech. Spolupracovala s Františkem Janečkem a Ladislavem Štaidlem, s nímž má syna Artura.

Někdejší hit Ivety Bartošové a Petra Sepéšiho Knoflíky lásky

Bartošová zejména v 80. letech nazpívala množství hitů včetně Hej, pane diskžokej, Léto, Málo mě zná, Víš, lásko anebo Když láska schází. V 90. letech bodovala ještě se skladbou Václavák, ale od angažmá v muzikálech Dracula a Mrazík její hvězda zhasínala.

Iveta Bartošová: Tři oříšky pro Popelku

Video: Supraphon

Bartošová loni uzavřela manželství s Josefem Rychtářem, jehož si vzala po rozvodu s hercem a producentem Jiřím Pomejem. V posledních letech o ní často psal bulvár kvůli jejím problémům s alkoholem i výstřednímu chování mužů v jejím okolí.

Kvůli úmrtí zpěvačky v úterý Česká televize připomene její tvorbu a osobnost. Na svém prvním programu odvysílá ve 21:00 hodin díl životopisného cyklu Po stopách hvězd věnovaný Ivetě Bartošové.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků