Hlavní obsah
Požár v rodinném domě likvidovali v noci na pátek hasiči v Rožnově pod Radhoštěm. Foto: HZS Zlínského kraje

Majitelku domu v noci probudily plameny, z vily stačila utéct

Požár v rodinném domě likvidovali v noci na pátek hasiči v Rožnově pod Radhoštěm. Majitelka, která požár nahlásila, utrpěla popáleniny a nadýchala se zplodin hoření, záchranáři ji odvezli do nemocnice.

Požár v rodinném domě likvidovali v noci na pátek hasiči v Rožnově pod Radhoštěm. Foto: HZS Zlínského kraje
Majitelku domu v noci probudily plameny, z vily stačila utéct

„Čtyři jednotky hasičů v nočních hodinách zasahovaly v Rožnově pod Radhoštěm na ulici Dr. Milady Horákové, kde oznamovatelce krátce před druhou hodinou noční začalo hořet v obývacím pokoji rodinného domu,“ informovala mluvčí Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Lucie Javoříková.

Požár v rodinném domě likvidovali v noci na pátek hasiči v Rožnově pod Radhoštěm.

Foto: HZS Zlínského kraje

Při příjezdu hasičů byla celá místnost v plamenech, ale podařilo se je rychle zlikvidovat. „Majitelka, která požár oznámila, byla v době příjezdu hasičů již mimo dům a v péči záchranářů, neboť se nadýchala zplodin hoření a byla lehce popálená. Zdravotnická záchranná služba ženu odvezla do nemocnice k dalšímu vyšetření,“ uvedla Javoříková.

Hasiči dům prozkoumali termokamerou. Během pátku bude probíhat šetření okolností vzniku požáru, ta ještě stejně jako výše škody nebyla stanovena.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků