Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Majitel hledal svého psa, našel ho připraveného k jídlu

Otřesný pohled na jeho psa, zabitého a připraveného k jídlu, se ve středu naskytl osmačtyřicetiletému majiteli v Holešově. Pes se předtím muži ztratil.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Majitel hledal svého psa, našel ho připraveného k jídlu

„Pes středně velkého plemene se ve středu zaběhl jeho majiteli, ten ho dlouhé hodiny hledal. Pak se při svém pátrání dostal na pozemek domu dvaačtyřicetiletého obyvatele Holešova, kde ho čekalo hrozivé překvapení,“ uvedla mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová.

Majitel, který se velice obával o osud psa, jenž byl dlouholetým velmi oblíbeným společníkem rodiny, tam psa našel připraveného ke konzumaci. Údajně si ho připravili k jídlu majitel domu a jeho pětapadesátiletý kamarád.

„Případ je prozatím kvalifikován jako přestupek proti majetku. Pro majitele a jeho rodinu je však ztráta psího miláčka nevyčíslitelná z důvodu velké citové vazby. Podle zjištěných informací muž zvíře usmrtil jedním úderem tyčí. Týrání pejska se tak neprokázalo,“ řekla Kyšnerová. Odmítla přitom upřesnit, o jakou rasu psa se jednalo. Podle informací z Holešova šlo údajně o kokršpaněla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků