Hlavní obsah
Ilustrační kolo Foto: Profimedia.cz

Majitel auta odmítl v servisu zaplatit nekvalitní práci, opravář mu vůz rozbil

Rozčilený opravář - automechanik poničil v závěru minulého týdne v Olomouci osobní vozidlo, které předtím opravoval. Rozlítilo jej to, že mu jeho majitel odmítl zaplatit s odůvodněním, že oprava byla provedena nekvalitně. Policie o případu informovala v pondělí.

Ilustrační kolo Foto: Profimedia.cz
Majitel auta odmítl v servisu zaplatit nekvalitní práci, opravář mu vůz rozbil

Oznámení o muži, který na ulici Prokopa Holého demoloval vozidlo, obdržel v pátek krátce před půl devátou večer na tísňovou linku pracovník operačního střediska olomouckých městských strážníků.

„Po jejich příjezdu na místo se zde již pachatel nenacházel, ale bylo zjištěno, že se jednalo o opraváře, kterému majitel vozidla pro údajnou nekvalitně odvedenou práci odmítl zaplatit,“ řekla Právu mluvčí Městské policie v Olomouci Magda Václavíková.

Automechanik podle ní na sdělení majitele vozidla reagoval tak, že z auta utrhl zpětné zrcátko, prokopl zadní dveře a utrhl přední nárazník i s registrační značkou, kterou si odnesl.

„Vzhledem k okolnostem strážníci celou událost předali k dalšímu řízení policistům z místně příslušného oddělení Policie ČR,“ dodala mluvčí olomouckých strážníků.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků