Hlavní obsah
 

Kamera natočila ženu, která sexuchtivého klienta uspala a okradla

Pražští kriminalisté pátrají po ženě, která po nabídce sexu v hotelu svého klienta pravděpodobně uspala a okradla ho. Sexuální dobrodružství si muž neužil, naopak přišel o několik tisíc korun. Žena spravedlnosti stále uniká.

 
Kamera natočila ženu, která sexuchtivého klienta uspala a okradla

Případ se stal už na konci února. Padesátiletý, slovensky hovořící muž se seznámil na Strakonické ulici se ženou, se kterou se domluvili na sexu. Společně odjeli do jednoho z hodinových hotelů ve Vršovicích. Muže nejspíš zlákala výhodná cena za nabízené služby, která měla činit pět set korun.

„Když se však ráno muž probudil, zjistil, že mu chybí hotovost v řádu několika tisíců korun a žena se na místě již také nenachází,“ řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Hledaná žena na záběrech kamery z hotelu.

Foto: Policie ČR

Policisté po ženě stále pátrají a podezřívají ji z krádeže peněz. „V případě odsouzení jí hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi," prohlásil mluvčí. Kriminalisté přitom nevylučují, že podobných případů může mít žena na svědomí více. Lidé, kteří hledanou ženu na záběrech poznají, se mohou přihlásit na policejní linku 158.

Hledaná žena na záběrech kamery z hotelu.

Foto: Policie ČR

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků