Hlavní obsah

Jezevčík se v Brně zaklínil mezi paletami, vyprostila ho odchytová služba

Úpěnlivé kňučení slyšeli pracovníci ve firemním areálu na jihu Brna. Dovedlo je až ke složeným paletám naloženým těžkým materiálem. Mezi nimi se zaklínil menší pes, kterého navíc výrazně omezovalo v pohybu vodítko. To se omotalo kolem palety a zvíře zůstalo zcela uvězněné v úzkém prostoru. Zavolali proto na pomoc městkou policii.

Jezevčík se v Brně zaklínil mezi paletami, vyprostila ho odchytová služba

„Strážnice odchytové služby městské policie nejprve psa šetrně zajistila odchytovou smyčkou. Spolupracující hlídka z jihu Brna potom odchytovou tyč přidržovala, zatímco strážnice odstraňovala překážející předměty a uvolňovala zachycené vodítko,“ uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Strážníkům se následně podařilo hrubosrstého jezevčíka opatrně vyprostit. Převezli ho do útulku městské policie, kde pobyl jen necelé dvě hodiny. Díky kontaktním údajům na obojku strážníci hned zjistili, komu pes patří, a brzy si ho přijela vyzvednout majitelka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků