Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Hrozil mladé ženě zabitím syna, protože proti němu svědčila

Se strachem o život dvouletého syna i o svůj se na policisty ve Valašských Kloboukách na Zlínsku obrátila dvaadvacetiletá žena. Usmrcením dítěte jí na Facebooku hrozil šestadvacetiletý muž za to, že proti němu svědčila na policii.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Hrozil mladé ženě zabitím syna, protože proti němu svědčila

„Muž se dozvěděl, že proti němu svědčila v případu jeho další trestné činnosti. Mladá maminka byla vyděšená. Měla strach nejen o svého syna, ale také o svůj vlastní život,“ řekla mluvčí zlínské policie Monika Kozumplíková.

Policisté mladíka dobře znali. Nebylo to poprvé, co se jeho jméno objevilo v jejich zorném poli. „Vzhledem k závažnosti případu policisté na nic nečekali a pro muže si rovnou zajeli. Ten si zpočátku vůbec neuvědomoval důsledky svého jednání. Vyhrožování nezapíral, jen vysvětloval, že se jednalo pouze o hádku, která neměla hlubší význam,“ uvedla mluvčí.

Policisté muži sdělili podezření z přečinu nebezpečné vyhrožování, za který si kvůli své lehkovážnosti může pobýt za mřížemi až jeden rok. „Pokud by ve vyhrožování a slovním napadání mladé ženy pokračoval, mohl by být stíhaný vazebně,“ uzavřela Kozumplíková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků