Hlavní obsah
 

Hořící náklaďáky zastavily u Prahy provoz na D1

Provoz na D1 kousek za Prahou zastavil v pondělí dopoledne požár dvou nákladních aut, která začala po nehodě hořet. Nehoda se stala ve směru na Prahu, hašení a likvidace následků havárie zasahovaly i do opačného směru. Provoz se podařilo nejdřív obnovit v jednom jízdním pruhu, kolem 13:30 byla dálnice zcela průjezdná.

 
Hořící náklaďáky zastavily u Prahy provoz na D1

Nehoda dvou náklaďáků se stala kolem desáté hodiny dopoledne na osmém kilometru za metropolí v úrovni obce Čestlice v okrese Praha-východ. Hasiči s policií museli provoz na zhruba hodinu zastavit. Před místem střetu se vytvořila kolona, která při otevření dálnice po odklizení následků měla podle Národního dopravního informačního centra až 15 kilometrů.

D1 před Průhonicemi stojí,100m přede mnou hoří kamion!

Zveřejnil(a) Ivo Bavor dne Pondělí 21. ledna 2019

Auta začala po bouračce hořet. Ještě před příjezdem hasičů vytáhl zaklíněného řidiče z auta policista, který rozbil boční okno.

„Byl to požár nákladního automobilu v plném rozsahu a hořela ještě část návěsu druhého nákladního automobilu,” řekla ČTK krátce po havárii mluvčí hasičů Tereza Fliegerová.

Shořelé nákladní auto

Foto: Policie ČR

Okolnosti nehody vyšetřuje policie. Podle předběžných závěrů řidič jednoho z nákladních aut nedobrzdil před kolonou a vrazil do vozidla před sebou.

Hořící nákladní auto na D1

Foto: HZS Středočeského kraje

Při nehodě se zranil jeden z řidičů, podle dechové zkoušky ani jeden z účastníků nehody nebyl pod vlivem alkoholu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků