Hlavní obsah

Hlídač v Ostravě pátral po zlodějích šrotu a zabil se pádem ze schodů

Velká tragédie otřásla ve čtvrtek jednou z bezpečnostních služeb v Ostravě. Pracovník ostrahy se zabil při obchůzce v areálu jedné z firem, kterou trápí zloději šrotu. Když se pohyboval po kovovém schodišti staré haly, kde se asi schovávali zloději, propadly se pod ním schody a on spadl z patnáctimetrové výšky. Zemřel pod rukama přivolaného lékaře.

Hlídač v Ostravě pátral po zlodějích šrotu a zabil se pádem ze schodů

O smutném případu obětavého hlídače informovala v pátek ráno mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková.

„Muž byl zaměstnancem bezpečnostní služby a vykonával obchůzku v jedné ze společností. Při své činnosti se pohyboval též po kovovém schodišti haly, kdy se jedna z částí schodiště zřejmě propadla a muž spadl z výšky asi 15 metrů. Při pádu se pravděpodobně opakovaně udeřil do kovových částí konstrukce,“ uvedla mluvčí.

Policie nyní vyšetřuje okolnosti případu a pátrá po případném pachateli, který možná smrt 34letého hlídače nepřímo zavinil.

„Z dosud zjištěných informací vyplývá, že muž chtěl zkontrolovat i místa, kde by se mohli ukrývat podezřelí, a vyloučit tak možnost krádeže kovového šrotu,“ dodala Holčáková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků