Hlavní obsah
 

Fotbaloví chuligáni se poprali na Letné, další bitce zabránili těžkooděnci

Policejní těžkooděnci zabránili ve čtvrtek večer bitce fotbalových fanoušků pražské Sparty a Slovanu Bratislava u stanice metra Vltavská, nikoho ani nemuseli zadržet. To ovšem neplatilo u rvačky u Letenského tunelu, po které skončilo na služebně šest lidí. Celkem bylo na stanici převezeno 12 lidí pro nejrůznější přestupky.

 
Fotbaloví chuligáni se poprali na Letné, další bitce zabránili těžkooděnci

„Asi stovka příznivců hostujících a domácích se chtěla poprat v první polovině zápasu přímo u stanice metra. Policisté se o tom dozvěděli a obě skupiny od sebe rozdělili,“ řekl Novinkám mluvčí policie Jan Daněk s tím, že nikdo nemusel být v tomto případě zadržen, těžkooděnci jen dohlédli na to, aby se rowdies v klidu rozešli.

Podle mluvčího se tato skupina zřejmě nesešla kvůli fotbalu, ale pouze aby se poprala. Neměli totiž ani lístky na zápas.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Policie při zadržení jednoho z fanoušků u stanice metra Vltavská v Praze

Foto: Pavel Janurek, Novinky

Jiné to bylo u Letenského tunelu, kde se spolu střetla skupinka asi dvaceti lidí. „Zadrželi jsme celkem šest podezřelých osob, jeden člověk byl zraněný a musel být převezen do nemocnice,“ konstatoval Daněk.

Policisté u stanice metra Vltavská v Praze

Foto: Pavel Janurek, Novinky

Podle něj skočilo na služebně i dalších šest lidí. Tři kvůli neuposlechnutí výzvy policistů, dva protože se snažili dostat na stadión pyrotechniku a jeden je podezřelý z krádeže šály.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků