Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Falešný revizní technik znásilnil v Ostravě důchodkyni

Pod záminkou revize plynu pustila před pár dny jedna seniorka z Ostravy do bytu cizího muže. Ten se na ni vrhl a znásilnil ji. Žena není po útoku násilníka zraněna, její psychický stav však není dobrý.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Falešný revizní technik znásilnil v Ostravě důchodkyni

„Prověřovat okolnosti znásilnění začali kriminalisté na základě osobního oznámení ženy vyššího věku. „Poté, co otevřela dveře neznámému muži, který uvedl jako záminku vstupu provedení revize plynu, byla bezprostředně v předsíni bytu znásilněna. Oběť nebyla fyzicky zraněna,“ informovala ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková s tím, že pachateli hrozí trest odnětí svobody od dvou do deseti let. Případem se policisté intenzivně zabývají.

„Jen v roce 2012 bylo do domácnosti ostravských seniorů vpuštěno pod záminkou nabídky různých služeb 33 pachatelů, dalších devět podezřelých pustili do svých bytů senioři pod záminkou kontrol spotřebičů,“ zhodnotila Holčáková a zopakovala, že především starší lidé by neměli do svých obydlí pouštět neznámé osoby, a to pod žádnou, byť sebevěrohodnější záminkou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků