Hlavní obsah
Tragická dopravní nehoda stála život jednasedmdesátileté řidičky. Foto: HZS Královéhradeckého kraje

Dvě řidičky se čelně střetly u Hradce Králové, starší nehodu nepřežila

Vážná dopravní nehoda se stala v pátek odpoledne u obce Všestary na Královéhradecku na silnici I/35. Jednasedmdesátiletá řidička osobního vozidla Mazda se při své cestě směrem do Hradce čelně střetla s protijedoucím vozidlem Škoda, které řídila třiačtyřicetiletá žena. Seniorka bohužel po převozu do nemocnice svému zranění podlehla.

Tragická dopravní nehoda stála život jednasedmdesátileté řidičky. Foto: HZS Královéhradeckého kraje
Dvě řidičky se čelně střetly u Hradce Králové, starší nehodu nepřežila

„Podle prvních poznatků z místa nehody i na základě výpovědí svědku bylo pravděpodobnou příčinou nehody nenadálé vyjetí vozidla Mazda do protisměru, kde v tu dobu projížděl vůz Škoda,“ uvedl policejní mluvčí Ondřej Moravčík.

„Žena zůstala v bezvědomí zaklíněna ve voze, odkud ji museli vyprostit hasiči za pomocí hydraulických nástrojů a předali ji do péče zdravotnické záchranné služby,“ doplnil mluvčí Hasičského záchranného sboru Ondřej Sezima.

Tragická dopravní nehoda stála život jednasedmdesátileté řidičky.

Foto: HZS Královéhradeckého kraje

I přes velmi rychlou lékařskou pomoc bohužel jednasedmdesátiletá žena po převozu do nemocnice zemřela. Řidička vozu Škoda utrpěla zranění lehčího charakteru. Nehodu nepřežil také pes převážený ve voze starší ženy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků