Hlavní obsah

Do zákazu vjezdu v Brně vjelo za hodinu 120 řidičů

V Brně je v těchto dnech v plném proudu ražba Dobrovského tunelů. Stavba, která má pro Brňany zásadní význam a která protíná hned dvě městské části, se ale potýká i s problémy. Od minulého týdne jsou na jedné z frekventovaných brněnských ulic umístěny značky zákazu vjezdu právě z důvodu podzemních prací. Řidiči se však chovají tak, jako by tam nebyly.

Do zákazu vjezdu v Brně vjelo za hodinu 120 řidičů

Štáb TV Prima počítal řidiče, kteří projeli zákazem vjezdu. Za hodinu jich bylo více než 120! Jejich výmluvy byly v podstatě vždy stejné: Nevšiml jsem si, jedu tady poprvé.

Značky tady přitom nejsou jen tak. V podzemí, kde se právě razí tunel, je špatné a nestandardní nadloží. Hrozí proto otřesy, a právě z toho důvodu jsou tady značky umístěné.

Řidiče to očividně nezajímá. Policie a strážníci proto na popud TV Prima varují: Budeme tady stát denně a nebudeme s vámi smlouvat. Za jednu hodinu 120 řidičů - to už je podle policistů opravdu extrém.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků