Hlavní obsah
Hledaná dívka Foto: Policie ČR

Dívka utekla z psychiatrické léčebny v Dobřanech, může být v ohrožení

Policisté pátrají po 17leté Miroslavě Černé, která v sobotu utekla z psychiatrické léčebny v Dobřanech na Plzeňsku. „Může být v ohrožení života,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Jelínková s tím, že je dívka nebezpečná hlavně sama sobě a v důsledku psychických problémů si může vážně ublížit.

Hledaná dívka Foto: Policie ČR
Dívka utekla z psychiatrické léčebny v Dobřanech, může být v ohrožení

„Pohřešovaná dívka odešla utekla otci na vycházce z nemocnice v Dobřanech, kde byla hospitalizována. Do současné doby se nevrátila, ani o sobě nedala vědět,“ upřesnila Jelínková.

Na sobě v době útěku měla světlé šněrovací nízké boty, černé přiléhavé kalhoty, černé přiléhavé tričko bez rukávů a světle modrou džínovou bundu.

„Mohla by se pohybovat v centru Plzně, v okolí obchodního centra Plaza či v nějakém z plzeňských barů. V minulosti již utekla a policisté ji vypátrali i v Klatovech. Proto není vyloučeno, že se vydala i tímto směrem,“ doplnila mluvčí

Jelikož může být dívka ohrožena na životě, policisté po ní intenzivně pátrají a žádají o pomoc veřejnost. „Jakékoliv informace o jejím pobytu či výskytu sdělte prosím neprodleně policistům cestou tísňové linky Policie České republiky 158 nebo na obvodní oddělení Nýřany 974 327 701.,“ uzavřela Jelínková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků