Hlavní obsah
Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Bodl nůžkami kamaráda do břicha, policistům se schoval

Hádka dvou dlouholetých kamarádů mohla ve čtvrtek večer v Praze skončit tragicky. Alkohol udělal své a slovní rozepře mezi dvěma muži přerostla ve fyzickou šarvátku. Jeden z mužů pak bodl svého kamaráda nůžkami do břicha. Policisté útočníka nalezli, může mu hrozit až osmileté vězení.

Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Bodl nůžkami kamaráda do břicha, policistům se schoval

Policisté vyjížděli do Holečkovy ulice na Smíchově před půl devátou večer. Incident se odehrál v neobydleném vícepatrovém domě, který obývají lidé bez střechy nad hlavou. Večer jich zde bylo hned několik.

Mezi dvěma muži vypukla hádka, následně si začali své názory vysvětlovat i fyzicky. „Čtyřiatřicetiletý muž ve vyhrocené situaci bodl svého dlouholetého kamaráda nůžkami do břicha. Zraněný skončil na traumatologickém oddělení v nemocnici,“ řekla mluvčí policie Eva Miklíková.

Útočník se pak ukryl v domu, policisté ho ale po nějaké době vypátrali a zadrželi. V té chvíli měl téměř dvě promile alkoholu. „Policejní komisař muže obvinil s trestného činu těžké újmy na zdraví ve stadiu pokusu. Policisté také podali podnět ke vzetí do vazby. Při odsouzení muži hrozí až osmiletý žalář,“ doplnila Miklíková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků