Hlavní obsah
Autobus s dětmi pomohli dostat z příkopu na silnici hasiči. Foto: HZS LK

Autobus plný dětí zapadl na Frýdlantsku do příkopu

U Heřmanic na Frýdlantsku sjel v noci na úterý autobus se 40 dětmi do příkopu. Informovala o tom mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Vůz poté, co jej vyprostili přivolaní hasiči, byl schopen i s dětmi odjet.

Autobus s dětmi pomohli dostat z příkopu na silnici hasiči. Foto: HZS LK
Autobus plný dětí zapadl na Frýdlantsku do příkopu

Dopravní nehodu hasičům ohlásili před půl jednou v noci. V ohlášení hasiči obdrželi informaci, že autobus je plný dětí, ale žádnému se nic nestalo.

„Na místo byli povoláni profesionální hasiči z Raspenavy, liberečtí drážní hasiči s vyprošťovacím automobilem, ze stanice Jablonec nad Nisou dorazil také evakuační autobus. Hasiči zajistili zapadlý bus proti pohybu a následně byly děti evakuovány do hasičského autobusu. Poté započaly vyprošťovací práce, během kterých byla komunikace uzavřena,“ uvedla mluvčí.

Po vytažení byl autobus schopen další jízdy a v Dětřichově došlo opět k naložení posádky 40 dětí a čtyř dospělých. Po třetí hodině ranní byl zásah ukončen a jednotky se začaly vracet zpět.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků